DEN DĚTÍ

1. června 2012

V pátek oslavily i naše děti MDD. Od rána na ně čekalo dopoledne plné zábavy i poučení. Čtyři družstva se vystřídala na čtyřech stanovištích - navazování malých kousků na mašličku na čas a přesnost, na čas napsat co nejvíce zvířat a výroba papírového kornoutu, hádanky a hra Na veverky a kuny, absolvování překážkové dráhy celého družstva na čas. O velké přestávce čekalo na naše děti malé překvapení v podobě jahodové zmrzliny od kuchařek a pak hurá na hasiče. Dobrovolní hasiči připravili ukázku zásahu a překvapivě se zásahu zúčastnili Soptíci - mladí hasiči z řad našich žáčků. Soptíci předvedli výborný výkon a uhasili během chvilky hořící domek. Počasí změnilo trochu plány hasičů a ti je museli narychlo upravit. Dětem ale déšť při prohlídce hasičské techniky vůbec nevadil. Po návratu do školy děti dokončily poslední kolo soutěže a pak následovalo vyhlášení výsledků. I přes nepříznivé počadí si děti svůj svátek užily  :-))