24. a 25. října 2011

A je tu opět svátek duchů a strašidel. Počasí nás trochu postrašilo větrem, ale jinak bylo fajn. Vstupenkou na zábavné odpoledne byla vydlabaná dýně. A co malá strašidýlka čekalo? Skládanky, výroba a kreslení strašidel, překážková dráha, skákání v pytli a trampolína. Po dokončení všech úkolú  (nebo během plnění) dobrota z grilu a pak hurá na průvod obcí ke hřbitovu a zpět. Dnes se k nám poprvé připojily i děti z mateřské školy. Po průvodu se rodiče rozloučili s dětmi a dál pokračoval program ve škole. Diskotéka, pohádky a vyhlášení výsledků soutěže. Nechyběla ani stezka odvahy školou. Moc nás potěšilo, že na naši školu nezapomínají bývalí žáci a chodí pomáhat se soutěžemi :-)) Druhý den ráno (po celkem klidné noci) šla strašidýlka hromadně na snídani a čekalo je strašidelné vyučování. Všechny třídy si vyrobily zákusek k obědu - svůj vlastní hřbitov :-)) Děkujeme všem, kdo přispěl k vydařené akci školy svou pomocí !!!