MIKULÁŠ
SOUTĚŽ ŠKOLA HLEDÁ TALENT

5. prosince 2013

Po vánočních dílnách navštívil naší školu Mikuláš s čertem. V loňském roce k nám peklo vyslalo velmi hodného čertíka, ale letos celkem přiostřilo. Letošní čert se opravdu čertil, ale nakonec se ukázalo, že je vlastně také moc hodný. Všichni "hříšníci" slíbili polepšení a na závěr dostaly všechny děti mikulášský balíček.

Po skvělém obědě (kotlík čertovské babičky, luciferova flákota, pekelné brambory a andělské zlato) měli všichni jen malou chvilku na odpočinek. Čekala je soutěž Škola hledá talent, kde jako host vystoupil se svým Menuetem taneční kroužek naší školy a žáci 2. a 3. ročníku s pásmem o zimě. Netradiční vánoční "besídka" přilákala i mnoho diváků z řad rodičů.
Na hudební nástroj zahráli: Bětka Pavlíčková (flétna), Ondra Čížek (housle), Šimon Hrňák (flétna) a Vojta Hrňák (akordeon)
Zatančili nám: skupina N.A.M (Nikola Matoušková, Adéla Lvová, Máca Hančová), Nela Žambůrková, Bára Kosellková a Anička Žambůrková
Zazpívali nám: Jáchym Hrňák alias Ewa Farna a skupina Happy parta (Kačka Vlčková, Vanda Vlasáková)
Zarecitoval nám Eda Štěpán a své výtvarné umění nám předvedla Kristýnka Járková a také Agátka Řehounková.
O tečku na závěr se postarala pěvecko-taneční skupina The Fox's (všichni páťáci).
Výkony všech soutěžících byly tak skvělé, že porota (Věra Bavorová, Vlasta Matoušková a Kristýna Kandlerová) ocenila všechny. A já (Táňa Přerostová), úplně unešená výkony soutěžících a rolí moderátorkyzapomněla fotit).