NOTA D

9. května 2012

Letošní ročník Noty D byl pro nás tak trochu dobrodružstvím. Do pěveckého sboru Ledňáček se pro tuto soutěž přihlásilo přes 20 zpěváčků a všichni opravdu poctivě trénovali soutěžní písničky. Soutěže se nakonec zúčastnilo 19 z nich. A proč dobrodružství? Ve stejný den byla naplánována výstava o včelách a nikdo nedokázal odhadnout, kdy se přesně děti vrátí zpět do školy. Zpěváčci nakonec odešli z Veltrus o něco dřív a stihli nejen oběd, ale i jednu rychlou zkoušku. Další otazník byl nad dopravou dětí ke gymnáziu v Kralupech nad Vltavou. Díky skvělé spolupráci s rodiči se to povedlo na jedničku :-)). Díky!!! Náš sbor Ledňáček byl zařazen až na konec soutěžě (po dohodě s organizátorkou paní Hrdinovou), takže jsme vše stihli v pohodě. Měla jsem jen strach, že mi moji zpěváčci po náročném dni do vystoupení usnou. Mnoho nechybělo, ale předposlední vystoupení skupiny Krabice od mléka naše děti dokonale probudilo a navíc totálně zbavilo trémy. Díky Krabice od mléka :-)). Skvěle zvládnutá To ta Heľpa a opravdu uvolněně zazpívané Na vzduchu náš sbor vynesl na krásné 2. místo v soutěži. Gratuluju!!!